You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Эксклюзивный дистрибьютор в Украине.

Натуральне мило у паперовій упаковці

Натуральне мило у паперовій упаковці

Людське життя немислиме без вмивання. А давайте замислимося над тим, чим ми вмиваємось. Якщо уважно придивитися до мила масового виробництва, можна відразу виявити кілька компонентів, абсолютно непотрібних, а часом і небезпечних для нашої шкіри. Після його застосування можуть спостерігатися такі симптоми як:

  • сухість та лущення шкірного покриву;
  • роздратування та дерматити.

Всё это уже стало достаточно обыденным, и не привлекает должного внимания с нашей стороны. Но существуют другое мыло – натуральное, ручной работы, которое имеет множество преимуществ в сравнении с обычным мылом массового производства.

Так, наприклад, французьке мило марки Le Blanc виконується вручну, при найсуворішому дотриманні всіх етапів технологічного процесу. Саме цим обумовлена максимально висока якість продукції.

Переваги мила ручної роботи

Вигідними відмінностями натурального мила від побратимів та мила широкого виробництва є:

  • здійснення виробництва за найдавнішими рецептами, відповідно до принципів фітотерапії та ароматерапії;
  • відсутність серед компонентів продуктів тваринного походження, консервантів та синтетичних добавок;
  • використання рослинних ефірних олій, які кожного виду мила підбираються в індивідуальному порядку;
  • повна гіпоалергенність.

Де придбати мило Le Blanc?

Натуральне мило у паперовій упаковці відрізняється оригінальним виконанням та неповторним дизайном як самого продукту, так і упаковки. Що робить його чудовим подарунком як для близьких людей і товаришів по службі, так і для себе коханої. У Києві натуральне мило можна купити у нашому інтернет-магазині за дуже вигідною ціною, оформивши доставку по Україні. Ми дбаємо про своїх клієнтів: оформлення замовлення максимально спрощене та систематизоване, у нас найвигідніші ціни. Заощаджуйте час та гроші з нами!


У даній категорії немає товарів.